П`ятниця, 03.04.2020, 23:42

Головна » 2019 » Квітень » 12 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

11 квітня 2019р. в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків, з метою ознайомлення із умовами навчання, особливістю організації навчально-виховного процесу в початковій школі, з досягненнями, надбаннями та успіхами.
   Школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітатити до шкільної родини. Було підготовлено надзвичайно цікаву програму. Це - різноманітні виставки, міні-екскурсії школою, де гостей зустрічали різні казкові герої, майстер-класи, творчий перфоменс мистецької світлиці, фестиваль талантів школи.
   Впродовж двох годин батьки та діти мали змогу познайомитися з майбутніми класними керівниками, безпосередньо поспілкуватися з адміністрацією школи, відвідати навчальні кабінети, спортивний зал, їдальню, бібліотеку, кімнату для сну, переглянули інформаційні матеріали.
   Гості свята отримати детальну інформацію про зарахування дітей до школи, особливості навчання за програмою НУШ, інноваційний освітній проект «Інтелект України», освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити як і чим живе школа із середини та отримати відповіді на запитання.
    В ході заходу в рекреації І поверху гостям було запропоновано оглянути творчу виставку робіт, організовану класними керівниками 1-4 класів та їх вихованцями, а саме: чудові вишивки в техніці «Ізонитка», вироби з паперу, бісеру, дерева, квілінгу, паперопластики, дитячі малюнки в техніці «Піскографія» та інші мистецькі витвори. Бажаючі могли зробити фото на згадку в облаштованій фотозоні.
   Протягом проведення заходу з дитячих облич не сходив вираз зачарування і радості. Одним із найяскравіших моментів свята став концерт творчих колективів початкової школи, хореографічної та театральної студії, дефіле «Еко-мода».
   Всі гості - батьки, колеги, дошкільнята та небайдужі громадяни району, які відвідали наш захід отримали неабияке задоволення, величезний заряд позитиву.
   Майбутні першокласники! Кожного дня, кожної хвилини школа чекає на Вас! Чекають шкільні друзі та вчителі! Приєднуйтесь до нас! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом із нами! Пам’ятайте, у стінах цієї школи завжди раді Вам! Завжди гостинно Вас зустрінуть!

Переглядів: 100 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »