Четвер, 09.04.2020, 05:25

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Здоров’я — основа усього на світі
Здоров’я — основа усього на світі
Ще колись відомий Леонардо да Вінчі сказав, що «хто не цінує життя, той не заслуговує цього дарунка». Тому пріоритетним сьогодні, як ніколи, у нашому суспільстві має стати здоровий спосіб життя підростаючого покоління. Збереження здоров’я – тема актуальна у всьому світі, це невід’ємна складова частина загальнолюдських цінностей будь-якої держави. В Україні також одним із головних завдань національної системи освіти є виховання свідомого ставлення учнів до свого здоров’я та здоров’я інших. Із метою формування в учнів світогляду, спрямованого на здоровий спосіб життя, в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 активно пройшов тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя». Завдання, які були поставлені перед учнями та педагогами школи в першу чергу полягали у тому, щоб поглибити проінформованість та знання учнів про здоровий спосіб життя, про вплив нікотину, алкоголю та наркотиків на організм дитини. Завдяки цікавим видам організації роботи щодо формування здорового способу життя діти одержали глибокі знання, мали можливість розвинути та реалізувати себе у творчих нестандартних виховних заходах, щоб у майбутньому свідомо дбати і зберігати своє здоров’я, бути готовими до особистого життя в різних умовах та ситуаціях, стати повноправними членами сучасного суспільства. В ході тижня підготовлено та проведено ряд цікавих заходів: диспути, тренінги, години спілкування, брейн - ринг «Здоров’я – наше багатство». Виступ шкільної агітбригади «Імпульс» пропагував здоровий спосіб життя серед учнів 4-6класів, учасники наочно продемонстрували, як шкідливі звички впливають на організм підлітка. Учні 8-11 класів мали можливість поспілкуватися з представниками ювенальної превенції Сопронюком Р.О., управління соціального захисту Степанюк Г.М., Максимчук О.З., завідуючим дитячим відділенням ЦРЛ Соколовим Г.Е., лікарем - інфекціоністом Мартюком О.В. У виступах запрошені акцентували, що старшокласники мають більше уваги звертати на те, що позитивно впливає на самопочуття: спорт, режим, вітаміни, правила техніки безпеки, позитивні емоції, цікаві захоплення, подорожі, раціональне харчування, загартовування, профілактику шкідливих звичок , вміння вчасно надати медичну допомогу. Заходи шкільного тижня, спрямовані на формування здорового способу життя, дали можливість дітям зрозуміти, що тільки здорова людина може повноцінно працювати , відпочивати, здобути гарну освіту, опанувати цікаву професію. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна керувати своєю долею та впливати на розвиток своєї країни. Л.Слободенюк - заступник директора з виховної роботи ЗОШ І- ІІІст.
Переглядів: 153 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »