Субота, 04.04.2020, 00:09

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Не для школи, а для життя ми вчимося
Не для школи, а для життя ми вчимося
Гармонійний розвиток дитини - це не лише інтелектуальний розвиток, але й розвиток фізичний, емоційний, особистісний. Саме тому педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІст. №3 впроваджує різноманітні, нетрадиційні форми організації роботи з учнівською молоддю. Уже стало доброю традицією проведення предметних тижнів, мета яких – поглиблення знань , зацікавлення у вивченні навчальних предметів, сприяння розвитку здібностей, схильностей, інтересів кожної дитини. Не винятком є тиждень психології « П’ять днів у світі Емоцій», який проходив з 23.01.по 27.01.2017р., оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. Останнім часом психологія дедалі ширше входить у наше життя і стає ближчою, зрозумілішою і потрібнішою. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Це дійсно так, адже психологія - цікава наука, яка вивчає внутрішній стан людини. Хто знає психологію, незрівнянно легше вирішує свої проблеми, бореться зі стресами і радіє кожній хвилині життя. В цьому ми і переконалися на протязі тижня, кожний день якого був приурочений особливій темі і ознаменований якимись подіями. Метою проведення тижня було розширення знань учнів та педагогів про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування. Цей тиждень включав в себе різноманітні заходи, які були проведені серед учнів: виставка психологічної літератури в кабінеті психолога «Доторкнись до світу психології», інтелектуальна вправа «Мій настрій» – 1-4кл., заняття з елементами тренінгу «Поговоримо про емоції» - 2кл., тренінгові заняття з випускниками « Успішна людина – успішна в усьому», експрес – інтерв’ю «Твоє ставлення до нашої школи», гра «Слідопит» - 5-7кл., вікторина «Що? Де? Коли?» - 10-11кл., Для учнів 1-4 класів практичним психологом Мартинюк В.А. проведений інсценізований захід «Подорож у країну Психоляндію», де учні дізналися про психологічні процеси людини, грали в гру, виконували цікаві вправи, малювали ліс із геометричних фігур. Учні 5 класу взяли участь у психологічній грі «Дім наших стосунків», основна мета якої - згуртування колективу у спільній роботі, а батьки, педагоги школи у занятті «Коло здоров’я» з елементами арт-терапії. Проведення тижня психології сприяло згуртуванню дитячих колективів, створенню позитивного настрою як у дітей, так і у дорослих, формуванню почуття гумору, подоланню негативних емоцій. Це стало своєрідним стимулом для особистісного і професійного зростання педагогів, реалізації нових ініціатив, активізації батьків, налаштуванню їх на співпрацю. Калюжнюк Діана – член гуртка«Клуб цікавих зустрічей» ЗОШ І-ІІІст. №3 ( кер. Л.Слободенюк)
Переглядів: 280 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »