Четвер, 02.04.2020, 09:49

Головна » 2016 » Грудень » 12 » Свою Україну любіть!
Свою Україну любіть!
Однією з найпотужніших духовних сил кожної людини, суспільства в цілому є патріотизм, який споконвіку плекає кожна нація. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Давні мудреці говорили: «Оглядаючись в минуле - зніми капелюха, заглядаючи в майбутнє - засукай рукава». Наші предки намагалися домогтися, щоб Україна була незалежною. Вони мріяли бачити свою країну унікальним культурним та духовним осередком, у ній – єдиний та дружний народ, процвітаючу націю та квітучу мову. Саме сьогодні, ми – українці, є громадянами вільної, незалежної держави, а події, які відбуваються на Сході нашої країни, вимагають від нас, молодого покоління, проявити високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Ми - молодь - майбутнє країни, яке повинне розбудовувати нашу державу. Тому надзвичайно актуальним є «розбудити» в однолітків патріотичне мислення, спонукати їх думати глобально і водночас усвідомлювати важливість кожного з нас для добробуту України. Шляхами реалізації національно-патріотичного виховання в ЗОШ І-ІІІст. №3 є волонтерська діяльність, розроблені шкільні проекти відповідно до вікових категорій : 1-4 кл. – «Ми твоя краплинка, Україно!», 5-8кл. – « Я – частинка природи», 9-11кл. – «Учнівська молодь – майбутнє України». Цікаво та змістовно проведений Тиждень патріотичного виховання. У шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка: «Найкраще місто на землі». В ході тижня проведено уроки мужності: «Борці за мир і спокій в Україні!» - 3-4кл., уроки-подорожі «Є край, де найкращі у світі пісні і цвітом чарує калина…» -(1-11 класи), конкурсно-розважальна програма «Я люблю Україну» - 4-7кл.,, «Свято рідної мови» - 7-10кл, поетично - музична композиція " Хай в серці кожної дитини живе любов до України!"- 5-8кл., акція «Підтримаємо свою армію – врятуємо країну!» ( виготовлення сувенірів для воїнів АТО, написання листів, малюнків) – 1-6кл. та інш. Для учнів старших класів були проведені години спілкування «Подвиг українського народу в роки війни» та конкурс учнівських творів «Яким я бачу майбутнє своєї держави». Протягом тижня вчителі української мови та літератури на уроках організовували літературні читання власних учнівських творів та дитячої поезії на патріотичну тематику. У шкільних стінах плекається громадянин, який перейме на свої плечі тягар з плечей старших поколінь, діятиме і мислитиме по-новому, нестандартно, буде активним перетворювачем життя. Тому ми, молодь, прагнемо, щоб у нашій школі панував національний дух, виховувалось нове покоління українських громадян, які усвідомлюватимуть свою причетність до минулого, теперішнього й майбутнього Батьківщини, що сприяє утвердженню почуття відповідальності за майбутнє своєї держави, власну долю. Верещук Ольга – член гуртка «Клуб цікавих зустрічей» ЗОШ І-ІІІст. №3 (кер. Л.Слободенюк)
Переглядів: 146 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »