Четвер, 02.04.2020, 10:29

Головна » 2016 » Листопад » 2 » Без минулого немає майбутнього
Без минулого немає майбутнього
Під час осінніх канікул наш 9-Б клас ЗОШ I-III ст. №3 побував на екскурсії у Шепетівському краєзнавчому музеї. Ідею поїздки запропонувала класний керівник Мартюк Світлана Олександрівна . Вона заздалегідь домовилася за екскурсію та замовила майстер-клас по гончарству. На порозі музею нас зустрів його директор пан В’ячеслав. Перша зала музею присвячена героям Небесної сотні та бійцям АТО Шепетівщини, які загинули під час подій на Майдані, бойових дій на Сході України. На стендах також фотографії тих , хто досі відстоює свободу та суверенність українського народу на передовій . Розглядаючи речі бійців , прапори з їхніми підписами, ми відчули незламний дух героїв. У природничій залі побачили безліч різноманітних тварин та пташок , зразки гірських порід, карту Шепетівського району з корисними копалинами. Із цікавістю відвідали етнографічну залу. В ній знаходяться вироби гончарства , ткацтва, лозоплетіння, вишивки майстрів Шепетівщини минулого століття. Після захоплюючої екскурсії побували на чудовому майстер-класі із гончарства. Пан В’ячеслав із великим натхненням пояснював та показував, як виготовляти глиняний посуд . Пізніше кожен із нас мав можливість попрацювати на станку та створити свій горщик чи глечик, який після випікання в печі майстер пообіцяв привезти на згадку про цей день. Поїздка до Шепетівського краєзнавчого музею залишила в нашому серці незабутні враження і підтвердила відому істину: «Без минулого немає майбутнього». І це майбутнє творити нам! Крушевська Валерія – учениця 9-Б класу ЗОШ І- ІІІст. №3 м. Славути.
Переглядів: 168 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »