Четвер, 09.04.2020, 04:49

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Ми змінимо світ від насильства
Ми змінимо світ від насильства
Дитячі очі чисті, щирі В них видно наміри й думки, Вони хоч чорні, сині, сірі Бувають радісні й сумні. Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень. На жаль, ми живемо у світі, де існує таке негативне явище, як насилля. Воно не тільки робить людину залежною, а й принижує її гідність, завдає шкоди психічному і фізичному здоров’ю, стає серйозною перешкодою у подальшому житті. І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. З метою попередження насильства та жорстокості серед учнівської молоді та дотримання законодавства щодо захисту прав неповнолітніх з 03.10.по 07.10.2016р. в школі ЗОШ І-ІІІст. №3 проведено тиждень « Ми проти жорстокості і насильства». Наш тиждень проходив під егідою синьої стрічки, яка є символом боротьби з насильством над дітьми. В ході тижня проведено: анкетування учнів 7-9 кл. «Схильність до насильства» , круглий стіл на тему : « Попередження жорстокості і насильства серед молоді» - 10-11кл., година класного керівника: « Створімо серце доброти», «Я проти насильства», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», «Моя поведінка в конфліктній і небезпечній ситуації», «Розв’язання складних ситуацій і проблем», «Як створити стосунки з іншими», «Торгівля людьми, як порушення прав людини», бесіда з елементами казкотерапії « Це ти так вважаєш» -1-4кл., урок - диспут «Ми змінимо світ від насильства» - 5-7 кл., засідання студії батьківського спілкування: « Сім’я – простір без насильства», групова консультація для вчителів: « Профілактика насильства в родинах та класних колективах». Такі заходи з підлітками та батьками є потенційною можливістю виключити насилля зі взаємин. Головну увагу зосередили на тому, щоб дати можливість кожному учневі зрозуміти, що ми завдаємо людям фізичного болю, коли штовхаємо їх, наносимо тілесні удари, б’ємо, завдаємо душевних ран, коли лаємось нецензурними словами, принижуємо, гостро реагуємо на біль і образи по відношенню до себе і не помічаємо, як кривдимо інших самі. А , головне, навчити вміло розрізняти поняття «добро» і «зло». Все що принижує людську гідність – є зло, а все, що звеличує гідність людини – добро. Отже, я надіюсь, що у нашому житті ніколи не буде насилля. І що ми ніколи не будете його застосовувати по відношенню до інших людей. Бо це ганебно і жорстоко. Потрібно любити ближнього як самого себе і тоді все у житті кожного з нас буде добре. Захаренко Єлизавета – член гуртка «Клуб цікавих зустрічей» ЗОШ І-ІІІст. №3 (кер. Л.Слободенюк)
Переглядів: 250 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »