П`ятниця, 03.04.2020, 11:39

Головна » 2016 » Вересень » 16 » Заходи щодо запобігання торгівлі людьми
Заходи щодо запобігання торгівлі людьми
1. Перегляд кінофільму « Про запобігання торгівлею людьми» 1-11 кл., щороку,кл.кер. 2. Обговорення питання щодо запобігання торгівлі людьми на виробничих нарадах щороку 3.Підвищення рівня обізнаності дітей та учнівської молоді щодо сучасних проявів торгівлі людьми шляхом залучення учнівської молоді до проведення інформаційних і культурно- просвітницьких заходів з питань профілактики торгівлі людьми, а саме: Години спілкування в 1-11кл.: - "Жорстокість і насильство. Мовчати не треба" - " Доброта врятує світ" - " Агресії та жорстокості не місце в житті людини" - «Запобігання торгівлею людьми» та інш. постійно, кл.кер. Психологічні тренінги " Ми проти насильства", «Що таке торгівля людьми?» - 1-11кл. та інш. щороку, Мартинюк В.А., Круглий стіл на тему :" Торгівля людьми – сучасний прояв рабства" –7-10кл. листопад 2016р., Муза Т.Л. , Мартинюк В.А. Класні батьківські збори на тему: " Про недопустимість насильства та жорстокості в сім'ї" – 1-11кл. щороку , кл.кер. 4. На засіданні студії батьківського спілкування обговорювати питання запобігання торгівлею людьми постійно, Мартинюк В.А.,кл.кер. 5.Проведення семінарів щодо протидії торгівлі людьми, експлуатації та жорстокого поводження, комерційній, сексуальній експлуатації дітей та безпеки дітей в Інтернеті за участю дітей, їх батьків та медпрацівників школи. щороку, СлободенюкЛ.П., Мартинюк В.А.. кл.кер. 6. Оформлення інформаційного куточка щодо запобігання торгівлі, експлуатації та жорстокого поводження, комерційній, сексуальній експлуатації дітей та безпеки дітей в Інтернеті, а також поширення інформації про роботу Національної гарячої лінії з питань запобігання насильству та захисту прав дитини та Національної гарячої лінії з питань запобігання торгівлі людьми. вересень 2016р. Слободенюк Л.П., Мартинюк В.А. кл.кер. 7. В разі потреби надавати освітні послуги дітям, що постраждали від торгівлі людьми . постійно Слободенюк Л.П., Мартинюк В.А., кл.кер.
Переглядів: 242 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »