П`ятниця, 03.04.2020, 14:40

Головна » 2016 » Вересень » 15 » Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт»
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт»
9 вересня в м. Хмельницькому проходила фінальна частина обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». Цього року, після складних зональних змагань, право представляти наше місто виборола команда ЗОШ І-ІІІст №3 під керівництвом вчителів фізичної культури Холоденка Д.А., Сукача О.А. в складі: Пономаренко Даніели – 6кл., Рабченюка Антона – 6кл., Огільби Дар’ї -7-Бкл., Ковальчука Олега - 7-Б кл., Бунди Валентини – 8-Акл., Шахрая Юрія – 8-Акл., Орел Аліни – 9-Акл., Василюк Владислави – 9-Акл., Конченка Дмитра – 9-Акл., Пухальського Дениса – 9-Акл., Войцехівської Тетяни – 11кл., Прокопюка Михайла – 11кл. Серед фіналістів були команди м. Хмельницького, м. Староконстянтинова та м.Кам’янець-Подільського . В складній та цікавій боротьбі наша команда посіла почесне ІІІ місце. Діти з великим азартом та бойовим духом змагалися за першість та відстоювали честь свого міста в різноманітних спортивних змаганнях та конкурсах. Такі змагання як «Козацький гарт» дають можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди. «Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу. Вітаємо призерів та всю громаду міста. Зичимо міцного здоров’я, добра і щастя,великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України! Калюжнюк Діана - член гуртка «Клуб цікавих зустрічей» ЗОШ І-ІІІст. №3( кер. Л.Слободенюк)
Переглядів: 175 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »