П`ятниця, 03.04.2020, 23:53

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Урок мужності "Герої нашого часу"
Урок мужності "Герої нашого часу"
Герої нашого часу Саме такою була тема уроку мужності, проведеного в ЗОШ I- III ст. №3 з нагоди державного свята – Дня захисника України. Україна — це держава, яка багато випробувань зазнала на своєму віку: татаро - монгольську неволю, панування польської шляхти, царський режим та кріпацтво, німецько-фашистську агресію та сталінські репресії. Але упродовж усього періоду існування України народ боровся за волю, за незалежність. Територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Вкрадена мрія про європейське життя 21 листопада 2013 року. Розгін студентів на Євромайдані. Революція гідності. Небесна сотня, молоді люди, які поклали власне життя за демократичні зміни в нашій рідній Україні. Втеча екс – президента Януковича. Анексія Криму російським агресором. Розв’язання воєнних дій на Донбасі терористами, сепаратистами та російськими найманцями – це той шлях , який проходить український народ за своє вільне майбутнє. Зараз нашій країні, як ніколи, потрібно бути єдиною та згуртованою. Громадян України намагаються покарати за вияви людської гідності, за незламність у боротьбі за незалежність і демократичний розвиток держави. Настав час, коли кожен українець має зробити вибір: або він стане рабом, або буде вільною людиною і житиме у вільній державі. Про свій вибір, про виконання свого громадянського обов’язку, а саме, участь в АТО, розповів наш вчитель предмету " Захист Вітчизни"Степанюк О.В. Слухаючи про військові будні на Сході нашої країни, переймаєшся великою повагою до наших військових, до людей, яких з гордістю можна назвати героями нашого часу. Бібліотекар школи, Андреєва В.В., нагадала всім про наш вибір. Українська армія потребує допомоги від нас, і не тільки матеріальної, а й моральної. Воїни мають бути впевненими, що люди, за яких вони воюють, за яких віддають своє життя, боронять від ворога – їх люблять, про них не забувають, підтримують і допомагають. У нашому місті жителі долучаються до різних акцій допомоги учасникам АТО. Учнями, батьками та вчителями нашої школи було закуплено печиво, цукерки , намальовано малюнки, написано листи, виготовлено вироби і передано волонтерами для воїнів АТО. Урок мужності надовго запам’ятається нам своєю емоційністю, зворушливістю. Дякуємо всім, хто долучився до проведення уроку: Васьківській Ю.І., Анреєвій В.В., Степанюку О.В., учням 8-А класу. Ми - єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної й квітучої держави та чистого неба над головою. Будьмо ж гідними великої слави героїв України!
Переглядів: 336 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »