Субота, 04.04.2020, 00:10

Головна » 2015 » Червень » 19 » Перша сходинка літнього відпочинку
Перша сходинка літнього відпочинку

Здоровий відпочинок у пришкільному таборі «Веселка"

Непомітно пролетів навчальний рік… Але в ЗОШ І-ІІІст. №3 тиша не запанувала.  14 днів (з 02.06.по 17.06.2015р.) господарями пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Веселка» були 50 хлопчиків та дівчаток, яскраві враження від якого надовго залишаться в їхній  пам’яті. Сформовано було два загони «Дзвіночки» та «Прикольний турист» (профільний). Час перебування в таборі  пролетів дуже швидко. Кожна  хвилина насичена враженнями та позитивними емоціями.

Змістовне  наповнення дозвілля дітей у таборі було спрямоване на формування здорового способу життя, сприяння розвитку талантів і здібностей, утвердження моральних цінностей, історико – краєзнавчу роботу, екологічне і особливо патріотичне виховання.

Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлювалися з планом роботи на день і презентували свою роботу, виконану напередодні загоном.

Життя дітей у таборі проходило цікаво і змістовно. Для них було організовано святковий концерт «Дитинство». Проведено велику кількість розважальних, спортивних  програм: шоу-програма «Театр екологічної моди», розважальна програма «Я танцюю!», конкурсно-розважальні програми «Алло, ми шукаємо таланти», «Я люблю Україну», різноманітні спортивні змагання, козацькі забави, інтелектуальні брейн – ринги, екологічні конкурси.

Під час роботи табору діти відвідали історичний музей, лісгоспзаг, пожежну частину, побували на Полі Пам’яті.  З метою виховання любові до рідного краю організовано туристичний похід історичними місцями Славутчини.  Також не менш цікавими  для дітей були екскурсії  на природу.

Захоплюючою для вихованців табору  була участь в акції «Подаруй собаці буду», яка проходила в екологічному  центрі.

Незабутні хвилини радості і доброго настрою принесла вихованцям загону «Прикольний турист» участь в  туристсько – спортивних заходах: подолання смуги перешкод, конкурсі з орієнтації на місцевості.

За період перебування в таборі діти потоваришували, краще пізнали один одного, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.

У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період для них  був змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями. А кожен день життя у таборі допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути не лише спритними і сміливими, а й дружніми, чесними, справедливими, добрими, творчими.

Людмила Слободенюк – начальник табору «Веселка»

ЗОШ І-ІІІст. №3

Переглядів: 218 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0