П`ятниця, 03.04.2020, 23:49

Головна » 2015 » Лютий » 27 » План проведення тижня антитютюнової пропаганди
План проведення тижня антитютюнової пропаганди

проведення тижня антитютюнової пропаганди

Понеділок (02.03.2015р.)

1. Відкриття тижня. Виставка малюнків: «Обираємо здоровий спосіб життя» -

1-11 кл.

Бондар Н.А.

Класні керівники 1-11 класів

2. Анкетування учнів 5-8кл.« Вплив паління на здоров’я людини».

Мартинюк В. А.

Цехместрук А. В.

Вівторок (03.03.2015р.)

1.Інтелектуальний брейн-ринг: «Скажемо курінню - Ні»(8-мі кл.)

Цехместрук А.В.

2. Зустріч з медсестрою школи: «Шкода від куріння" - 9 -11 кл.

Пекарська О. В.

3. Практичне заняття «Зроби свій вибір - життя з цигарками чи без»- 4-5кл.

Середа (04.03.2015р.)

1. Зустріч з координатором волонтерів МЦСССДМ: « Шкідливість тютюнопаління», «Ігрозалежність»( лекції, перегляд відеофільмів) - 7-9кл.

Муза Т.Л.,

Цехместрук А. В.

1. Участь у міському конкурсі-фестивалі: «Молодь за здоровий спосіб життя».

Слободенюк Л.П.

Муза Т.Л.

Четвер (05.03.2015р.)

1. Конкурс на кращий плакат, вислів, присвячений проблемі куріння.

5-11кл.

Бондар Н.А.

1. Години спілкування в 1-11класах:
  • «Вплив куріння на організм людини»,
  • «З цигаркою дружити – життя занапастити»,
  • «Шкідливим звичкам – Ні!»

Класні керівники 1-11кл.

1. Гра: «Ви ризикуєте своїми легенями»(6-ті кл.)

П’ятниця (06.03.2015р.)

1. Вікторина «Здоров’я та здоровий спосіб життя» 1-4- ті кл.

Цехместрук А.В.

2. Підведення підсумків тижня.

Переглядів: 366 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »