Четвер, 09.04.2020, 05:12

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Заходи щодо посилення безпеки в школі
Заходи щодо посилення безпеки в школі

1. Видано наказ:

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

НАКАЗ

02.02.2015р.                                          Славута                                             №  15аг

Про посилення заходів безпеки в школі

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради № 03аг від 26.01.2015р. «Про посилення заходів безпеки в навчальних закладах», з метою посилення заходів безпеки  та профілактики травматизму і нещасних випадків в школі,

НАКАЗУЮ:

1. Заступникам директора  Пустовєтовій  С.М, Слободенюк Л.П., завгоспу Павловій О.В

1.1.Провести з працівниками школи  позапланові інструктажі з правил поводження  у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

03.02.2015р.

1.2.Ознайомити працівників школи  з пам’яткою про правила поводження в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

03.02.2015р.

2.  Адміністрації школи, черговим вчителям, гардеробницям, класним керівникам 1-11класів:

2.1.Обмежити доступ на територію школи осіб, які не задіяні в проведенні навчально – виховного процесу. Вхід у приміщення  сторонніх осіб має здійснюватися виключно з дозволу адміністрації школи.

постійно

2.2.Посилити контроль  за недопущенням внесення до приміщень школи вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю і життю дітей і працівників.

Постійно

2.3. Забезпечити оперативне інформування силових та інших  структур у разі виявлення  у школі та на прилеглих до неї територіях зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

3. Класним керівникам 1-11класів:

3.1.Провести класні години : «Правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів» та ознайомити учнів класу  з пам’яткою про правила поводження в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

З  03.02. по 05.02.2015р.

3.2. Провести  класні батьківські збори, на яких  розглянути питання щодо контролю батьків за поведінкою дітей.

З  03.02. по 06.02.2015р.

3.3. Запросити на години спілкування співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, учасників бойових дій в зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

З  03.02. по 06.02.2015р.

4. Заступнику директора з виховної роботи Слободенюк Л.П. інформувати управління освіти про хід виконання даного наказу до 16.02.2015р.

5. Контроль за виконанням даного наказу  залишаю за собою.

Директор школи                                                                               А.П.Сукач

2. Оформлено стенд ЦЗ

3. Проведено класні  години: " Як діяти за сигналами оповіщення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій", Вибухонебезпечні предмети" та інш.

Переглядів: 5717 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
2 KarenWed   [Матеріал]
Привет.
Приглашаю Вас на Грамотный Lineage 2 сервак
Сервак приглянется тем кто уважает размерянную игру с замыслом на тотальное покорение.
Наверняка не подойдет сторонникам набежать и всех победить.
Проходящим мимо любителям попрыгать по сервакам неделькам, ловить нечего, т.к. старики их быстро поставят на место :)

Адрес http://l2immortal.com

1 MarryDeami   [Матеріал]
Hello everybody! I want to chew out tattle on you a diminutive about myself, I am quite a wealthy woman, I like to shock a resemble a smiling sport and I love my robbery, I'm good but there is no supplement of a fellow with whom I could well-founded take sex. You see age is the measure and loot that would comprise to accomplishment I obtain no lifetime suited for dates and meetings that would unprejudiced talk. I lately crave vehement sex without commitment. Heart value 3 athletic, attractive, ineffectual growth. My photos are here http://sex911.top/MarryDeami There is a gismo, and she can appear c rise, just have an apartment where you can come. If you are married, you can be your mistress. If you are interested then divert make little of or call.

«  Лютий 2015  »