Четвер, 09.04.2020, 04:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 м.Славута

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 224
Статистика
Головна » 2014 » Травень » 13 » Розклад ДПА 2014р.
09:31
Розклад ДПА 2014р.

Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класів

за курс початкової загальної середньої освіти

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

у  2013/2014  навчальному році

Клас

Дата проведення ДПА

Час початку ДПА

Кабінет,

у якому проводиться ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який предмет викладає вчитель

4-А

13.05.2014

09.00

№ 6

Українська мова

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель:  Кримінчук В.М.

Українська мова, літ.

Початкові  класи

4-Б

13.05.2014

09.00

№ 8

Українська мова

Голова: Слободенюк Л.П.

Члени комісії:

учитель:  Мирончук Г.М.

Світова літ-ра

 

Початкові  класи

4-А

14.05.2014

09.00

№ 6

Українська читання

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель:  Кримінчук В.М.

Українська мова, літ.

Початкові  класи

4-Б

14.05.2014

09.00

№ 8

Українська читання

Голова: Слободенюк Л.П.

Члени комісії:

учитель: Мирончук Г.М.

Світова літ-ра

 

Початкові  класи

4-А

20.05.2014

09.00

№ 6

Математика

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель:  Кримінчук В.М.

Українська мова, літ.

Початкові  класи

4-Б

20.05.2014

09.00

№ 8

Математика

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель:  Мирончук Г.М.

Математика

 

Початкові  класи

 

 

 

 

Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів 9 класів

за курс базової загальної середньої освіти

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

у  2013/2014  навчальному році

 

Клас

Дата проведення ДПА

Час початку ДПА

Кабінет,

у якому проводиться ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який предмет викладає вчитель

9-А

02.06.2014

09.00

Актовий зал

Математика

(інтегрована письмова робота

з алгебри

та геометрії)

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель:Григорчук Н.А.

учитель: Літвинчук В.А.

математика

 

Математика

Фізика

9-Б

02.06.2014

09.00

Актовий зал

Математика

(інтегрована письмова робота

з алгебри

та геометрії)

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Зелінська В.А.

учитель: Комісарова Л.І.

математика

 

Математика

Інформатика, математика

9-А

05.06.2014

09.00

№22

Англійська мова

Голова: Слободенюк Л.П.

Члени комісії:

учитель: Войтюк О.О.

учитель: Паламарчук Ю.М.

Світова літ-ра

 

Англійська мова

Англійська мова

9-Б

06.06.2014

09.00

№ 25

Англійська мова

Голова: Слободенюк Л.П.

Члени комісії:

учитель: Войтюк О.О.

учитель:Паламарчук Ю.М.

Світова літ-ра

 

Англійська мова

Англійська мова

9-А

09.06.2014

09.00

Актовий зал

Географія

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Петричук С.А.

учитель: Коробчук Л.М.

Математика

 

Географія

Історія, географія

9-Б

09.06.2014

09.00

Актовий зал

Географія

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Петричук С.А.

учитель: Коробчук Л.М.

Математика

 

Географія

Історія, географія

9-А

13.06.2014

09.00

№22

Українська мова (диктант)

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель: Мартюк С.О.

учитель: Грушкевич Н.В.

Українська мова

 

Українська мова

Українська мова

9-Б

13.06.2014

09.00

№ 25

Українська мова (диктант)

Голова: Слободенюк Л.П.

Члени комісії:

учитель: Каленюк Т.О..

учитель: Романенко Л.В..

Світова література

 

Українська мова

Українська мова

9-А

16.06.2014

09.00

Актовий зал

Біологія

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель: Рождественець

учитель: Романчук Н.В.

Українська мова

 

Біологія

Біологія

9-Б

16.06.2014

09.00

Актовий зал

Біологія

Голова: Пустовєтова С.М.

Члени комісії:

учитель: Рождественець

учитель: Романчук Н.В.

Українська мова

 

Біологія

Біологія

 

 

 

 

                                                                                                  Розклад

проведення державної підсумкової атестації учнів (учнів-екстернів) 11 класів

за курс повної загальної середньої освіти

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

у  2013/2014  навчальному році

 

 

Клас

Дата проведення ДПА

Час початку ДПА

Кабінет,

у якому проводиться ДПА

Назва предмета

Склад комісії

Який предмет викладає вчитель

11

23.05.2014

09.00

№ 23

Українська мова (переказ)

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Романенко Л.В.

учитель: Каленюк Т.О.

                Грушкевич Н.В.

Математика

 

Українська мова

Українська мова

Українська мова

11

27.05.2014

09.00

№ 32

Біологія

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Романчук Н.В.

учитель: Рождественець С.М.

                Блищик Т.П.

Математика

 

Біологія

Біологія

Хімія

11

                      29.05.2014

09.00

№ 32

Екологія

Голова: Сукач А.П.

Члени комісії:

учитель: Романчук Н.В.

учитель: Рождественець С.М.

               Блищик Т.П.            

Математика

 

Біологія

Біологія

Хімія

 

Переглядів: 311 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів