Субота, 04.04.2020, 00:11

Головна » 2014 » Березень » 30 » День зустрічі птахів
День зустрічі птахів

Велика і прекрасна наша рідна Земля. Все, що росте і цвіте на ній – у садах, лісах, парках, на полях та зелених луках – це навколишня природа. Кожне дерево, пташка, квітка є часткою природи нашої Батьківщини.

Змінюється і оновлюється світ природи. Коли лишень поглянеш навколо, то побачиш як лагідно гріє сонечко, розпускаються і цвітуть дерева, прилітають з далеких країв птахи, зеленіють трави, тішать око прекрасні квіти. І це не дивно. Адже природа – наш дім. Дім, в якому ми живемо. Дім, частинкою якого ми  з вами є. І від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, і залежатиме наше життя.

З метою виховання любові до природи, розширення духовного світу, пробудження почуття національної гідності, поглиблення знань про пернатих друзів,  звичаї і традиції українського народу,  в школі ЗОШ І-ІІІст. №3 для учнів 1-4класів  юними натуралістами під керівництвом  Романчук Н.В. проведено традиційне весняне свято – День зустрічі птахів.

Птахи – наші друзі та помічники в боротьбі за врожай, вірні союзники в боротьбі зі шкідниками.

Саме на святі діти мали змогу багато дізнатися нового про птахів, які повертаються з далеких країв, щоб сповістити про прихід весни, порадувати своєю піснею. Надзвичайно цікаво розповідали про себе  журавлики, які гучно віталися, раділи, що вже повертаються. Цікавими були загадки про птахів, а також  розповіді дітей  про дятла, сову, мухоловку, ластівку, синичку. Діти показали гарні знання в  конкурсі «Ерудит», розповідали різні легенди, зокрема, про зозулю, розвісили  Окрасою свята були пісні – веснянки. Багато корисного для себе взяли діти з цього заходу. Вони зрозуміли свою роль в охороні птаства, природи, збереження  птахів під час зимівлі, повернення до місць гніздування, а також продовжувати  вести дослідницьку роботу щодо охорони та обліку птахів. А саме , головне, бути вірними і добрими  друзями  птахів, берегти і допомагати їм, і вони віддячать їм сторицею.

Верещук Ольга – член гуртка «Цікаві зустрічі»

ЗОШ №3 (кер. Слободенюк Л.П.)

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 370 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0