П`ятниця, 03.04.2020, 11:47

Головна » 2013 » Грудень » 18 » Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права
Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права

Цілком закономірно, що сучасній  молоді необхідні знання  високої правової культури, вміння та навички захищати загальновизнані суспільні цінності, залучатися до  свідомої участі в громадському та духовному житті держави.

З метою виховання у школярів поваги до закону і прав людини, підвищенню загального рівня правової обізнаності і правової культури учнів школи з 09.12. по 14.12.2013р. в школі проводився Всеукраїнський тиждень права. В ході даного тижня проведено урок на тему: "Права дитини"- 9-10кл., класні години "Я і мої права","Діти в правовій державі", "Знаємо та реалізовуємо свої права", "Ви маєте право на життя"-1-11кл., брейн – ринг «Знавці права»- 9кл., диспут «Насильство, проблеми і шляхи вирішення»- 10-11кл., презентація "Права дітей" з героями «Ну, постривай!» - 1-4кл., конкурс малюнків на тему: "Права людини"- 3-7кл., переглянуто відеофільм «Про права дитини: серйозно і не дуже»- 5кл.,оформлено виставку «Права людини".

Під час проведення тижня права враховували морально-психологічні особливості дітей, зокрема ту обставину, що ними сприймається на віру все сказане вчителем, його думка для них часто є більш авторитетною, ніж думка батьків. На прикладах конкретних ситуацій класні керівники Каленюк Т.О., Рождественець С.М., Кримінчук В.М., дохідливо пояснювали дітям поняття добра, зла, жорстокості, справедливості, заздрощів. Одночасно в доступній формі подавали елементи уявлення про важливі закони нашої країни, правила праці і поведінки в школі, вдома, на вулиці, пояснювали роль людей, які охороняють порядок у місті.

Цікавою була зустріч учнів 7-х класів з представником КМСД Попелем В.М., на якій діти мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Оволодівши в шкільні роки основами правових знань, учні школи протягом усього свого подальшого життя будуть збільшувати їхній обсяг, поглиблювати їх, тісніше зв’язувати з життям, з трудовою і суспільною практикою.

Переглядів: 360 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »