Субота, 04.04.2020, 00:16

Головна » 2013 » Червень » 12 » Про підсумки роботи пришкільного табору відпочинку « Веселка» з денним перебуванням

Літо - час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття накопиченої за рік напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей.

А організація шкільних  таборів  віпочинку є однією з найцікавіших і найважливіших форм роботи зі школярами в літній період.

Саме з цією метою в ЗОШ І_ІІІ ст. №3 створено пришкільний табір відпочинку « Веселка» з денним перебуванням, в якому гарно відпочивало  85 дітей.

Виховний процес з дітьми в таборі  поєднував  відпочинок, спорт з пізнавальною, естетичною діяльністю, створенню у дітей хорошого емоційного настрою,  привнесення  почуття романтики в їхнє повсякденне життя  сприяло   і оформлення  табору відпочинку,  і  закони життя табору, девізи, речівки загонів та інш.

Організовуючи виховну діяльність з дітьми використовували різноманітні форми виховної роботи, серед яких ігри, конкурси, подорожі, свята, вікторини, фестивалі, змагання.

З метою виховання фізичних якостей дітей, почуття дружби, колективізму, сприяння гармонійному, фізичному і духовному розвитку дітей у таборі було проведено свято « Казкова країна забав і розваг». Гарний настрій та емоційне піднесення одержали вихованці табору від  рольової гри « Ніхто не вміє краще нас сміятися».

Вихованці табору  брали  активну участь в міських заходах, а саме: до Дня захисту дітей, флеш мобі « Весела зарядка», в «Театрі мод».

Творчо, активно  працювали вихователі загонів, а саме: Лобанчук Ю.К., Каленюк Т.О., Васьківська Ю.І., Поночовна Ю.М., Коробчук Л.М., Кононюк С.В., Давидюк Г.М.

Найактивнішими серед вихованців були:  Верещук Ольга, Бортнік Анжела, Захаренко Єлизавета,  Трендюк Катерина, Паховчишина Наталія, Годзюр Олена.

Кожен день був  ретельно розпланований, насичений цікавими справами та пізнавальними заходами, в яких діти і актори, і поети, і артисти.

Переглядів: 522 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2013  »