Четвер, 09.04.2020, 03:30

Головна » 2013 » Лютий » 6 » Підсумок тижня "ЇЇ Величність - Психологія"
Підсумок тижня "ЇЇ Величність - Психологія"

Не для школи, а для життя ми вчимося.

Сенека

Психологія – надзвичайна наука. Це наука  про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

Найтісніший зв’язок психологія має з педагогікою. Важливі психологічні проблеми виникають на перетині педагогіки і психології при вивченні закономірностей розвитку особистості, вікових та індивідуальних особливостей дітей, а також при розробці нових методів навчання й виховання. Чого навчати сучасного школяра? Що і як відбирати з величезної маси інформації та наукових знань? Які можливості й резерви психічного розвитку людини на різних вікових етапах? Ці та інші питання розв'язуються педагогічною, віковою й дитячою психологією та іншими спеціальними галузями психології.

Саме з метою розширення знань дітей про психологічну науку, навчитися пізнавати себе, свій внутрішній світ, розуміти інших, безконфліктно взаємодіяти з оточенням, покращення емоційного стану та здоровя з 21.01. по 25.01. 2013р. в зош І-ІІІст. №3 проведено тиждень «ЇЇ Величність – Психологія!» В ході тижня  діти мали можливість подорожувати на острів «Психоляндія», поринути в країну фантазій,  пізнати глибше себе за допомогою години спілкування «Який Я?», дізнатися більше інформації про здоровий спосіб життя (заняття з елементами тренінгу «Курити чи ні?.

Такі заходи дають можливість учням задуматися над тим, хто вони, якими вони є, яке їхнє призначення в житті? Розібратись в своїх позитивних  і негативних рисах характеру, уподобаннях, вчитися переборювати в собі скутість і пасивність, контролювати свій емоційний стан.

Пілюта Тетяна, Додиченко Вікторія –                                                           члени  гуртка «Цікаві зустрічі» зош №3

Переглядів: 380 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2013  »