Субота, 04.04.2020, 00:12

Головна » 2012 » Березень » 26 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

Понеділок:

1.Тренінгове заняття: « Ми – дружній клас» для учнів 4-3 кл.                                                                                        Мартинюк В.А.

2.Конкурс малюнків, колажів, плакатів на тему:

«  Толерантність врятує світ» -      1 - 11 кл.

Кл. керівники 5 – 11 кл.

Вівторок:

1.      « На доброму серці світ тримається» тренінгові заняття для учнів 5-6 кл.

Мартинюк В. А.

2.      Конкурс учнівських творів: « Що таке щастя?», « Ми різні? Ну що ж! Але ж ти мене зрозумієш?»- 8- 11 кл.

Кл. керівники 5- 11 кл.

Мартинюк В.А., Цехместрук А.В.,

Середа:

1.      Години спілкування:

-         « Толерантність. Вчимося жити разом»

-         « Думати інакше – добре чи погано?»

-         « Право на захист честі і гідності»

Кл. кер. 5 – 11 кл.

2.      Групова консультація: « Ти навколо людей і люди навколо тебе»  7-8 кл.

Цехместрук А.В.

Четвер:

1.      Практичне заняття:» Виховання толерантності» -  10-11 кл.

Мартинюк В.А., Цехместрук А.В.

2.       Робота шкільної пошти: « Мені приємно сказати тобі, що ……» - 5-11 кл.

Мартинюк В.А., Цехместрук А.В.,

кл.керівники   5 – 11 кл.

П’ятниця:

1.      Психологічний урок: « Радість і усмішка»  - 1-2 кл.

Мартинюк В.А

2.      Ситуаційно – рольова гра: « Дійти до серця співрозмовника» - 9-ті кл.

Слободенюк Л. П.

Переглядів: 1543 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0