Четвер, 02.04.2020, 10:20

Головна » 2012 » Лютий » 14 » З 06 по 10 лютого проведено тиждень антитютюнової пропаганди
З 06 по 10 лютого проведено тиждень антитютюнової пропаганди

Однією з найбільш серйозних проблем сьогодення є питання формування здорового способу життя серед підлітків. Просвітницька діяльність з питання тютюнопаління та його профілактики були взяті як один з напрямків роботи школи. Тому з метою виховання свідомого ставлення до свого здо­ров'я та здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності, формування валеологічного світогляду, пропаганди здорового способу життя, забезпечення обізнаності учнів з  питань тютюнопаління,  профілактики шкідливих звичок,  формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів   з  06.02. по 10.02.2012р. в ЗОШ №3 проведено тиждень антитютюнової пропаганди.

В ході роботи було  вирішено охопити діяльністю якомога більшу частину учнів, залучити їх до підготовки і проведення  заходів з антитютюнової пропаганди, причому вирішальне значення в цій роботі мали принцип добровільності та дотримання анонімності при з'ясуванні певних питань.

Питання, які були підготовлені для висвітлен­ня і виступів, викликали значний інтерес се­ред учнівської молоді. А спільне вирішення проблем і розв'язання питань мали велике виховне значення.

Було проведено анкету­вання учнів 5, 8 класів «Вплив паління на здоров’я  людини та зроблено його аналіз, оголошено кон­курси на кращий плакат та вислів, присвячені проблемі паління, усний журнал « Правда про куріння» - 9-11класи, «Суд над цигаркою» - 8-9 класи, практичне заняття «Зроби свій  вибір – життя з цигарками   чи без»-4-5 класи ,години спілкування в 1-11класах:   «Здоровий спосіб життя», « Вплив куріння на організм людини», «Правда  про куріння», «З цигаркою дружити – життя занапастити»,брейн – ринг «Скажімо курінню – НІ», переглянуто фільм «Життя з цигаркою чи без».

Хочеться вірити , що всім  стало зрозуміло, що у реальних життєвих ситуаціях кожен знаходить відповіді  і приймає рішення самостійно. Важливо зупинитися в потрібний момент і задуматися над тим, чи варто розмінювати своє здоров'я на цигарку.

Оніщук Руслана, Власюк Анна –

члени гуртка « Цікаві зустрічі»

Переглядів: 514 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2012  »