Четвер, 02.04.2020, 08:49

Головна » 2011 » Листопад » 11 » 14жовтня відбулося свято "Юні козачата" для учнів 1-4 класів
14жовтня відбулося свято "Юні козачата" для учнів 1-4 класів

З числа учнів 1-4 класів було сформовано  дві  команди " Гайдамаки",  " Славні Хмельниченки".  Про козацьку звитягу, лицарство й патріотизм написано багато пісень. Тож  у виконанні команд звучали пісні " Розлилися  круті бережечки", " Ой з-за гори високої".  Гарно відповідали  учасники на запитання " Як називалося місце, де жили козаки?", "Яка улюблена страва козаків?", " Що означає слово козак?" і т. д.  Про хоробрість і спритність козаків ходили легенди. Ніхто не міг протистояти їм у рукопашному  двобої. Тому капітанам було запропоновано виконати завдання, за допомогою подушки збити один одного з лавки.  Кмітливості козакам теж не позичати, вони могли знайти вихід з будь – якої ситуації, тому команди взяли участь у грі " Ось які ми кмітливі". Бувало, що козаки потрапляли у полон до ворога. Але завдяки  своїй силі, спритності та  витривалості вони вміли , долаючи перешкоди, непомітно втекти звідти. Проведено естафету " Подорож по горах".  Затяжні військові походи виснажували козаків. Стомлені вони поверталися в Січ, у свої запашні курені. Щоб наварити каші, необхідно наносити води.  Наступний конкурс "Яка команда швидше  наносить ложкою води".

Український народ здавна говорив: "хто як їсть, той так і працює".  Команди отримали миску каші і ложки, виконували гру " Хто швидше і акуратніше з'їсть кашу".

Свою спритність та ловкість команди показали при перетягуванні каната. Цікавими були і спортивні естафети.

Перемогу здобула команда "Славні Хмельниченки". В дарунок командам та всім присутнім звучали пісні у виконанні гурту "Ластів'ята" та тріо "Барвінок".

Даний захід допоможе кожному учневі краще пишатися нашим славним

минулим, вистояти в нелегкі теперішні часи. Це потрібно для кожного з

них. Це потрібно і для того, щоб не вмерла, вічно жила ненька – Україна.

Переглядів: 632 | Додав: Андрій-бос | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2011  »