Вівторок, 18.12.2018, 18:22

Учнівське самоврядування

Ткачук Христина - голова учнівського уряду                           Оніщук Ірина, Коробчук Анна - заступники

Міністерство дисципліни і порядку

Контролює відвідування занять кожним учнем та слідкує за рівнем культури поведінки, культури взаємин.

Мета: піклування про виховання у школі свідомої дисципліни; підтримувати порядок у школі.

Завдання: допомагати в організації навчально-виховного процесу в школі, організовувати товариську допомогу (вести облік відвідування, боротися з прогулами і запізненнями, організовувати чергування в класах, перевіряти зовнішній вигляд учнів, стежити за дисципліною на перервах, за поведінкою учнів у мікрорайоні школи, пропагувати норми культурної поведінки, правила етикету, піклуватися про дотримання дисципліни і порядку під час відвідування їдальні, проведення виховних заходів). Попередження правопорушень серед учнів. Правова просвіта (вивчення правил про самоврядування, організовувати зустрічі з правоохоронними органами)

• Чергування, дисципліна
        • Розвязання конфліктних ситуацій
        • Дотримання правил поведінки учнів
        • Контроль за зовнішнім виглядом школярів
        • Контроль за відвідуванням уроків
        • Захист прав та інтересів учнів
        • Контроль за зберіганням шкільного майна та підручників
        • Проведення днів ввічливості, культури і чистоти.

Міністерство культури і відпочинку

Контролює організацію свят, екскурсій, конкурсів, вечорів відпочинку, клубів.

•  організація змістовного дозвілля дітей і молоді з урахуванням їх інтересів. Залучення дітей та підлітків на основі ініціативи до підготовки та проведення творчих справ, дозвільних програм.

Завдання: піклуватися про естетичне виховання, розвиток здібностей; проводити зустрічі з працівниками культури і мистецтва, виставки художніх творів школярів (малюнки, вишивки, саморобки , брати участь у художньому оформленні школи, залучати до гурткової роботи; проводити масові заходи (свята, вечори, конкурси, фестивалі, концерти )

•        свята, вечори відпочинку;
  •  змістовного дозвілля молодших школярів;
  •  проекти;
  •  у міських, обласних конкурсах, оглядах,

Участь у міських , обласних конкурсах, оглядах, літературно - мистецьких свят;

•  фольклорні свята, театралізовані дійства;
  •  гуртків

Міністерство по роботі з молодшими школярами

Контролює організацію свят, ранків, екскурсій, конкурсів

Мета: організація змістовного дозвілля молодших школярів з урахуванням їх інтересів.

Завдання: проведення масових заходів (свята, ранки, конкурси, фестивалі, концерти ), піклуватися про естетичне виховання, розвиток здібностей, залучати до гурткової роботи.

Обовязки міністерства

• Організація позакласної роботи в початкових класах
  • робота  гуртків
  • організація  благодійних акцій
  • робота з ветеранами ВВВ в мікрорайоні

Міністерство інформації

Мета: інформувати про новини шкільного життя, забезпечувати гласність діяльності органів учнівського самоврядування.

Завдання: оформлення плакатів, стінгазет, оголошень. Організація і випуск тематичних, святкових газет та оформлення шкільної газети. Інформування учнів, батьків, вчителів про всі події, які відбуваються в школі

.

Обовязки міністерства

• організація  діяльності шкільної служби новин
  • художнє оформлення школи
  • організація  виставок дитячих малюнків
  • випуск тематичних стіннівок
  • зв'язок  з бібліотекою, перевірка стану підручників
  • інформаційна і просвітницька діяльність
  • випуск стінгазети «Нова хвиля»

Міністерство дисципліни і порядку

• Чергування, дисципліна
        • Розвязання конфліктних ситуацій
        • Дотримання правил поведінки учнів
        • Контроль за зовнішнім виглядом школярів
        • Контроль за відвідуванням уроків
        • Захист прав та інтересів учнів
        • Контроль за зберіганням шкільного майна та підручників
        • Проведення днів ввічливості, культури і чистоти.

Засідання учнівського уряду                                                                                                     "З Новим роком!"

Рік новий йде новим кроком,

Всіх вітає з Новим  Роком!

Бажаємо здоров я, доброї надії,

Хай у Новому році  збудуться всі мрії,

А свята колядка на Різдво Христове

Додає Вам Віри,  Надії й любові.

Зичимо щастя, веселих свят у домі, радісних усмішок рідних,

добра, успіхів, тепла, благополуччя та достатку,

щоб справи всі були в порядку. Хай посміхається життя та буде світлим майбуття.

Хай серце і розум не знають утоми і сонце хай світить щодня,

щасти Вам завжди й у всьому – на всіх перехрестях життя!

З повагою члени шкільного уряду

Новорічні  свята

«  Грудень 2018  »